click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Reze 12 km

€ 0 to € 1.500.000

Gjetem1cc 0 results. Do you want to load the results now ?

Login për të ruajtur kërkimin dhe do të merrni një njoftim me email kur do të publikohen prona të reja që përputhen me kërkimin tuaj.

I ri ne treg
Shitet vilë 2 katëshe tek Kep Merli, Ksamil, Sarande. Organizimi kati perdhe: ambienti i ndenjes, ambienti i gatimi [me shume]
Sipërfaqe: 17905 m2 + 14500 m2 Adresë: Farke e madhe, Tirane. (900m nga TEG, afër autostradës së re, e arritshme ng [me shume]
Sipërfaqe: 9815 m2 Adresë:Farke e madhe, Tirane. (900m nga TEG, afër autostradës së re, e arritshme nga autostrada [me shume]
Shitet toke në Panaja, Vlorë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 2 hektarë, prane rruges kryesore. Disponon [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat