click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Albania

€ 330.000
Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit Durres pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3000 m2 me certifikatë [me shume]
I ri ne treg
€ 59.200
Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 73.9 m2. Organizimi: sall [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati 4 katësh dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Zogu i Zi pranë Ring Center. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati [me shume]
I ri ne treg
€ 170 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga Mihal Grameno. Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe disponon sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 2+1+2+parkim në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të sapo ndërtuar. [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati të ri 12 katës [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon sipërfaqe pr [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Bulevardi Zogu I. Ambienti ndodhet në katin e 2 teknik dhe disponon sipërfaqe 170 [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 Unaza e Re. Organizimi: salloni,  ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti,  2 ballkone,  sip [me shume]
I ri ne treg
€ 60.000
Shitet apartament 2+1 në Rruga Pandi Dardha, Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistu [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /month
Jepet me qira magazinë në Kashar. Magazina ndodhet në katin e parë dhe disponon një sipërfaqe prej 300 m2. Ambienti [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat