click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile,San Nicolas Resort & Residences.

672,320 €
Vendos tek te preferuatrat
100

Pershkrimi

Shitet vile ne San Nicolas Resort & Residences, Palase.

 • Vila ka nje siperfaqe ndertimi te katit te pare dhe katit perdhe 219,4 m2.
 • Eshte e pajisur me pishine dhe 2 poste parkimi
 • Ka nje siperfaqe totale prej 690 m2.
 • Eshte e pozicionuar në një nga zonat më të mira dhe e rrethuar me oborr i cili është ambient i përshtatshëm për qëndrim në natyrë.
  CMIMI: 672,320 €

  Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  +355 68 651 1111
  realestate@immoalbania.com
  Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40972
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

550,000€
Shitet vile 3-kateshe ne Mullet. Vila ka nje siperfaqe totale prej 347,1 m2. Kati nentoke disponon nje siperfaqe pr [me shume]
225.000 €
Shitet vile ne Turquoise Marine,Hamallaj. Vila ka nje siperfaqe parcele prej 173 m2. Siperfaqe totale 109.83 m2 Sip [me shume]
380.000€
Shitet vile ne Gjirin e Lalezit,San Pietro. Vila disponon nje siperfaqe te pergjithshme prej 190 m2. Aktualisht ndo [me shume]
820.000€
Shitet vile 3 kateshe tek kompleksi Primavera, Gjiri i Lalezit. Vila ka nje siperfaqe totale prej 300 m2. Eshte e p [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat