click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile,Mullet.

550,000€
Vendos tek te preferuatrat
167

Pershkrimi

Shitet vile 3-kateshe ne Mullet.

  • Vila ka nje siperfaqe totale prej 347,1 m2.
  • Kati nentoke disponon nje siperfaqe prej 108,8 m2.
  • Kati perdhe ka nje siperfaqe banimi prej 95 m2 dhe verande prej 36,4 m2.
  • Kati i pare disponon siperfaqe prej 106,9 m2.

CMIMI: 550,000

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

 

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40962
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 290.000
Vendodhja Shkoze buze rruge, location shum strategjik per banim  ose qeradhenie vetem 14min larg qendres, Siperfaqe [me shume]
€ 350.000
Vendodhja Ksmail   buze rruge, location shum strategjik per banim  ose ushtrim aktiviteti, Siperfaqe e truallit 429 [me shume]
€ 213.000
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg nga po [me shume]
€ 326.000
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat