Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile

1000 € 512.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1153

Pershkrimi

Shitet ose jepet vile me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane, ne nje zone te qete plot vila dhe 10 minuta larg rruges kryesore se Elbasanit. Shtepia shtrihet ne truallin prej 476 m2 dhe me siperfaqe ndertimi prej 160 m2.
Vila eshte e ndertuar ne 3 kate dhe disponon: 4 dhoma gjumi, 3 dhoma ndenjeje, 1 dhome gatimi, 7 ballkone dhe 1 tualet ne cdo kat, ndertesa disponon 1 depo qe eshte shfrytezuar si dyqan. Vila eshte e rrethuar me ballkone qe i japin ndricim natyral te gjithe dhomave. Bukuria e kesaj vile qendron ne oborrin e madh dhe te gjelberuar e cila krijon nje ambjente clodhes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19649
Çmimi: 1000 € 512.000
Permasa e Prones: 160,00 m2
Dhoma: 8
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat