Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Vishaj

€ 3.500 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
217

Pershkrimi

Jepet me qera vile 2 kateshe, ne nje kompleks residencial ne Vishaj.
Kompleksi pozicionohet ne nje zone mjaft te qete, plot gjelberim e ajer te paster.
Organizimi: salloni, ambient gatimi dhe ngrenie me vete,  4 dhoma gjumi, 3 tualete, lavanderi, vend parkimi, oborri, depo, sistem ngrohje.
Siperfaqe trrualli 770 m2 siperfaqe ndertimi 322 m2.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355696000110
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35948
Çmimi: € 3.500 /muaj
Permasa e Prones: 322,00 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e pozicionuar tek 21 Dhjetori. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri, kati i 3 i [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /month
Jepet me qira vilë 3 katëshe në Fresk. Vila është e organizuar me sallon të madh ku përfshihet ambienti ndenjes sëb [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat