Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile

€ 650.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1060

Pershkrimi

E keni prasysh ate vilen e endrrave?
Vila ne shitje eshte nje nga ato, me krevate te medhenje, me nje mini bar dhe nje bilardo brenda per ditet e ftohta.
Shitet vile tre kate 270 m2 toke dhe 100 m2 ndertim per cdo kat, ne Selite ne Rrugen Bedri Bedja.
Vila eshte e rrethuar nga nje mini kopsht plot lule, peme dhe nje oxhak zgare, ne katin e pare gjejme nje verande, e arreduar me ate stilin qe shohim shpesh ne per filma dhe i themi vetes: sikur ta kishim edhe ne ne shpi nje verande te tille.
Kati i pare i viles perbehet nga nje guzhine, nje soxhorno e cila eshte e ndare ne dy pjese, pjesa e pare ne ambient ngrenieje dhe pjesa e dyte me ne nje ambjent ndenjeje me nje oxhak funksional,dhe nje tualet. Kati i dyte perbehet nga tre dhoma gjumi, nje korridor dollap dhe nje dhome studio e cila mund te kthehet dhe ne dhome gjumi.
Kati i trete perbehet nga nje salle shume e madhe, nje nga ato sallat qe nuk te leshojne te dalesh nga shpia, me oxhak me nje mini bar dhe nje pjano ne cepin e saj, gjithashtu dhe dy dhoma me siperfaqe jo shume te madhe ndodhen ne funksion te salles…
Vila disponon ngrohje me kaldaje ne cdo ambient dhe nje gjenerator.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19211
Çmimi: € 650.000
Permasa e Prones: 300,00 m2
Dhoma: 7
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 360.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
€ 340.000
Shitet vilë 2 katëshe tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”. Siperfaqe ndertimi 190 m2, siperfaqe oborri 100 m2. Sallon [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat