Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Tegu

€ 393.600
,
Vendos tek te preferuatrat
178

Pershkrimi

Shitet vile ne nje nga komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Vila eshte e organizuar ne nje kat nentoke, katin perdhe dhe kati i pare, gjithashtu ofron parking per 2 makina.
Disponon nje siperfaqe prej 225 m2 ndertimi dhe 168 m2 trruall. 
Eshte zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak.
Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz.
Projekti spikat në arkitekturën moderne, e cila lidhet rrjedhshëm me natyrën që karakterizon zona përreth Lundrës e Mulletit.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35268
Çmimi: € 393.600
Permasa e Prones: 225,00 m2
Dhoma: 4
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat