Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Teg

€ 650.000
,
Vendos tek te preferuatrat
171

Pershkrimi

 • Shitet Super Vile ne Rezidencen Akacia Hill, prane TEG.
 • Strukture 4 kateshe me oborr
 • Siperfaqe totale ndertimi 427 m2 ndertim dhe pjesa tjeter 527 m2 truall.
 • E gjithe vila eshte e rrethuar me nje oborr te kuruar me kujdes, te mbjelle me peme frutore, lule, e investuar deri ne detaj.
 • 3 ambjente ndenje, ambient gatimi, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, 2 oxhake, 3 ballkone.
 • Veshja e jashtme e viles eshte nje nderthurje e sistemi kapot me tullen dekorative, sistem Chiller, nje pus I cili furnizon me uje extra vilen.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36740
Çmimi: € 650.000
Permasa e Prones: 984,00 m2
Dhoma: 8
Dhoma Gjumi: 5
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat