click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

VILE TE TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

€ 326.000
Vendos tek te preferuatrat
155

Pershkrimi

Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit.

40 km larg Tiranes – 23 km larg nga porti Durres – 35 km larg nga Rinasi – 100m larg nga deti

Kati 1  Kuzhine  –  Dhome ndenje – Tualet – Verande

Kati 2 Tre dhoma gjumi – Tualet

Siperfaqe ndertimi 131 m2, Verande 32 m2, Oborr 207 m2

Facilitetet janë:

Plazh privat i garantuar;
Port ankorimi për mjetet lundruese;
Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët;
Parkim dhe korsi biçikletash;
Ambiente sportive – tenis, basketboll, volejboll, futboll.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Muahmed Gjollesha 44/2, Tirane, Albania. 1019

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41436
Çmimi: € 326.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 290.000
Vendodhja Shkoze buze rruge, location shum strategjik per banim  ose qeradhenie vetem 14min larg qendres, Siperfaqe [me shume]
€ 350.000
Vendodhja Ksmail   buze rruge, location shum strategjik per banim  ose ushtrim aktiviteti, Siperfaqe e truallit 429 [me shume]
€ 213.000
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg nga po [me shume]
672,320 €
Shitet vile ne San Nicolas Resort & Residences, Palase. Vila ka nje siperfaqe ndertimi te katit te pare dhe kat [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat