Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Sauk

€ 450.000
,
Vendos tek te preferuatrat
75

Pershkrimi

Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”.
Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe sipërfaqja e truallit është 280 m2.
Dy kate të organizuar në ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet.
Kati i 3 papafingo, por me ndarje me gips që ofrojnë mundësi konvertimi në hapësira të ndryshme.
E pozicionuar në një kompleks vilash por me privatësi që e ofron hyrja individuale për në vilë.
E rrethuar me oborr i cili është investuar me pllakë dhe ambient të përshtatshëm qëndrimi në natyrë.

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38445
Çmimi: € 450.000
Permasa e Prones: 280,00 m2
Property Lot Size: 101,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat