Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Rruga Elbasanit

€ 1.800 months
,
Vendos tek te preferuatrat
234

Pershkrimi

Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit.
Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2.
Tre kate të organizuar në ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete,5 poste parkimi.
E pozicionuar në një nga zona më të mira në Tiranë me privatësi që e ofron hyrja individuale për në vilë.
E rrethuar me oborr i cili është ambient i  përshtatshëm për qëndrim në natyrë.

Vila është e përshtatshme për: banim, zyra, hotel, spital privat etj.

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39133
Çmimi: € 1.800 months
Permasa e Prones: 420,00 m2
Dhoma: 9
Tualet: 6
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Jepet me qera vilë e pozicionuar tek Komuna e Parisit. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri,  vile 3 kateshe, sipërf [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat