Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile Brryli

€ 500.000
,
Vendos tek te preferuatrat
274

Pershkrimi

 • Vile Brryli, buze rruge kryesore.
 • 3 kateshe
 • Sipërfaqe ndertimi 300 m2.
 • 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dhoma gjumi, 3 tualete, ballkoni.
 • Cmimi qerase 3000 euro/muaj, i shitjes 700.000 euro.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37340
Çmimi: € 500.000
Permasa e Prones: 300,00 m2
Dhoma: 9
Dhoma Gjumi: 6
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 2.800.000
Shitet vile (VILA CHAMPAGNE) ne kompleksin Rolling Hills. Siperfaqe ekzistuese 1200 m2 Futur leje per ndryshim 1500 [me shume]
€ 250.000
Shitet vile te Kodra e Priftit Strukture 1 kateshe me oborr. Siperfaqe totale ndertimi 163 m2 ndertim dhe  300m2 tr [me shume]
€ 70.000
Shitet Truall plus leje ndertimi, Zona shume e kerkuar mundesi investimi Strukture 3 kateshe me oborr Siperfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat