Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Rr.Elbasanit

€ 1.600 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
106

Pershkrimi

 • Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane
 • 🏡 Kate 2
 • 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2,sipërfaqe e ndërtimit të katit të dytë 87 m2
 • 🛋 Organizimi i katit 0: korridor, kuzhine, dining room, living room me oxhak dhe dhome gjumi me tualet, tualet dite.
 • Organizimi i katit te pare: 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo
 • 👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355 68 651 1111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38872
Çmimi: € 1.600 /month
Permasa e Prones: 5,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 4
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 3.500 /muaj
Jepet me qera vile 2 kateshe, ne nje kompleks residencial ne Vishaj. Kompleksi pozicionohet ne nje zone mjaft te qe [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e pozicionuar tek 21 Dhjetori. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri, kati i 3 i [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /month
Jepet me qira vilë 3 katëshe në Fresk. Vila është e organizuar me sallon të madh ku përfshihet ambienti ndenjes sëb [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat