Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Rinas

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
85

Pershkrimi

 • Shitet vile ne Fushe-Preze.
 • Strukturë 2 katëshe me oborr.
 • Post parkimi.
 • Peme dekorative dhe frutore.
 • Sipërfaqe totale 4200 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 111.3 m2.
 • Kati i parë: salloni, ambienti gatimit, 2 dhoma e gjumi dhe 1 tualet.
 • Kati i dytë: sallon, 2 dhomat e gjumit, tualeti, veranda.
 • Me hipotekë
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38309
Çmimi: € 300.000
Permasa e Prones: 4 200,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 2
oborr mbrapa
oborr para
oborr të rrethuar
ujitese oborri
ballkon
hapësira private
internet

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat