Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Palase

€ 350.000
Vendos tek te preferuatrat
101

Pershkrimi

Shitet vile dy kateshe ne Palase, Vlore.
Vila eshte e organizuar ne dy kate, ka sallon, ambient gatimi, ambient ngrenie, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Siperfaqja e ndertimi eshte 168 m2, siperfaqja totale (bashke me token) eshte 600 m2.
Vila eshte ndertuar me punime bashkekohore dhe cilesore.
Veranda me hapesire te bollshme i jep mundesine per te shijuar akoma me teper pamjen e mrekullueshme te detit Jon.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39621
Çmimi: € 350.000
Permasa e Prones: 600,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile ne Dhermi, Palase! pamje fantastike salloni  ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete  verande ballko [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat