Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile ne Dhermi

€ 350.000
Vendos tek te preferuatrat
261

Pershkrimi

 • Shitet vile ne Dhermi, Palase!
 • pamje fantastike
 • salloni
 •  ambient gatimi
 • 2 dhomat e gjumit
 • 2 tualete
 •  verande
 • ballkon
 • 450 m2 truall dhe 160 m2 siperfaqe ndertimi
 • Cmim Okazion
 • Dhermi
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355696000110
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37380
Çmimi: € 350.000
Permasa e Prones: 460,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
Toka ndodhet në Dhermi, Drymades. Sipërfaqja e tokës, 1401 m2. Toka ndodhet ne zone me studim Për më shumë informac [me shume]
I ri ne treg
€ 280.000
Apartamenti ndodhet ne Drimadhe tek Tarraca e Ullinjeve. Informacion mbi apartamentin: kati 3, siperfaqe 190 m2,  3 [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat