Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile ne Dhermi

€ 450.000
Vendos tek te preferuatrat
743

Pershkrimi

 • Shitet vile ne Dhermi, Palase!
 • pamje fantastike
 • salloni
 •  ambient gatimi
 • 3 dhomat e gjumit
 • 2 tualete
 •  verande
 • ballkon
 • 2 vende parkimi
 • pishina me permasat 8×4
 • 480 m2 truall dhe 200 m2 siperfaqe ndertimi
 • ndertim i ri shume cilesor
 • Dhermi
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355696000110
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37395
Çmimi: € 450.000
Permasa e Prones: 480,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat