Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Myslym Shyri

€ 450.000
,
Vendos tek te preferuatrat
155

Pershkrimi

 • Shitet vile, Myslym Shyri
 • Strukture 2 kateshe
 • Sallon ndenjeje, ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone.
 • SipĂ«rfaqe totale 300 m2.
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36304
Çmimi: € 450.000
Permasa e Prones: 300,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet shtëpi private në Shkozë Strukturë 2 katëshe me oborr Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e k [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtĂ«pi private nĂ« zonĂ«n e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipĂ«rfaqe ndĂ«rtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat