Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Liqeni Thate

€ 1.300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
247

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.
Informacion mbi Vilën: Sipërfaqja totale ndertimi e vilës 657.3 m2, strukture 5 kateshe.
Organizimi: 2 sallone, 2 ambiente gatimi, studio, 1 play room, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, lavanderi, bodrum, parkim, oborr.
Vila ndodhet në një zonë të qetë për banim dhe e aksesueshme në qytet.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka punime shume cilesore.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355696000110
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35653
Çmimi: € 1.300.000
Permasa e Prones: 657,30 m2
Dhoma: 13
Dhoma Gjumi: 5
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat