Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Liqeni Thate

€ 456.000
,
Vendos tek te preferuatrat
48

Pershkrimi

Ne nje kompleks rezidencial, prane Liqenit te Thate, ofrohet kjo Vile Per Shitje ne stil Bordeaux dhe me nje Cmim Super Fantastik.
Prona eshte e perbere nga 3 kate me nje siperfaqe secila 110 m2. Ka nje siperfaqe parcele prej 300 m2.
Vila ka nje hyrje potente me nje lartesi ndryshe nga te tjerat prej 3.50 metra. Ne katin perdhe ambjentet shperndahen nepermjet nje korridori dhe ndodhen ambjenti i ndenjes, kuzhina e gatimit me vehte, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ne katin e pare gjithashtu ambjentet shperndahen nepermjet nje korridori dhe ndodhen dhoma matrimoniale me garderobe dhe tualet te brendshem si edhe me pas jane dy dhoma te tjera me siperfaqe te konsiderueshme dhe nje tualet.
Ne katin e nendheshem eshte parashikuar te jete nje ambjent ndenje ose palester, nje depo, nje hapsire per kantine vere si dhe nje tualet.
Vila prej orientimit qe ka dhe prej dritareve madheshtore te saj, ka nje ndricim natyral te perkryer.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36629
Çmimi: € 456.000
Permasa e Prones: 300,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 360.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
€ 340.000
Shitet vilë 2 katëshe tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”. Siperfaqe ndertimi 190 m2, siperfaqe oborri 100 m2. Sallon [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat