click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Liqeni i Farkes

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
14

Pershkrimi

  • Shitet Truall plus leje ndertimi,
  • Zona shume e kerkuar mundesi investimi
  • Strukture 3 kateshe me oborr
  • Siperfaqe totale ndertimi 258 m2 ndertim dhe  430m2 truall.
  • E gjithe vila eshte e rrethuar me nje oborr te kuruar me kujdes,
  • Orientimi shum i favorshem
  • 3 kate ndertimi me 86 m2 secili kat
  • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39528
Çmimi: € 70.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat