Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Kongresi Manastirit

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
275

Pershkrimi

Shitet vilë në Rrugën Kongresi Manastirit.
Vila është 3-katëshe dhe dispononnje siperfaqe totale prej 109.7 m2 ku 91.7 m2 siperfaqe ndertimi, me dokumentacion të rrregullt hipotekor.
Kati i 1 i 2 dhe i 3 ne total disponojne: 8 dhoma gjumi,  3  ambiente ndenje, 3 tualete 3 ballkone.
Zona është e favorshme për banim por edhe per  të zhvilluar tipologji të ndryshme biznesi si cerdhe, klinike private etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 35513
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 109,70 m2
Dhoma: 11
Dhoma Gjumi: 8
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat