click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile , Kodra e Priftit

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
47

Pershkrimi

Shitet vile te Kodra e Priftit
Strukture 1 kateshe me oborr.
Siperfaqe totale ndertimi 163 m2 ndertim dhe  300m2 truall.
Lartesia e katit 3.4m.
Mundesi parkimi per 6 makina.
Orientimi shum i favorshem
Zona shume e kerkuar mundesi investimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40076
Çmimi: € 250.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 70.000
Shitet Truall plus leje ndertimi, Zona shume e kerkuar mundesi investimi Strukture 3 kateshe me oborr Siperfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat