Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Kodra e Diellit

€ 340.000
,
Vendos tek te preferuatrat
27

Pershkrimi

 • Shitet vilë 2 katëshe tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”.
 • Siperfaqe ndertimi 190 m2, siperfaqe oborri 100 m2.
 • Salloni, ambienti gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 3 tualete, 1 vend parkimi.
 • “Kodra e Diellit” Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona, shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë të lehtë.
 • Rezidenca “Kodra e Diellit” ofron siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, qender spitalore.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36906
Çmimi: € 340.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 360.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]
I ri ne treg
Shitet Super Vile ne Rezidencen Akacia Hill, prane TEG. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe totale ndertimi 427 [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat