Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Kashar

€ 370.000
Vendos tek te preferuatrat
167

Pershkrimi

 • Shitet vile prane Ardenos ne Kashar
 • pamje fantastike
 • salloni
 •  ambient gatimi
 • 350 m2 siperfaqe ndertimi
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355696000110
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37869
Çmimi: € 370.000
Permasa e Prones: 350,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat