click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Gjiri i Lalzit

€ 450.000
,
Vendos tek te preferuatrat
21

Pershkrimi

Vilë individuale në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.
Disponon sipërfaqe ndërtimi 204 m2 (përkatësisht 90.4 m2 kati i parë dhe 95.1 m2 kati i dytë).

  • Kati pare organizohet me sallon ndenjes të bollshem me kuzhinen e gatimit, ankes sherbimi, tualet dhe nje dhome gjumi, verande 18.5m2
  • Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi njera me tualet te brendshem, dhe nje tualet per dyte dhomat e tjera, plus ballkon.
  • Aktualisht eshte ne faze rifinuturash

Organizimi futuristik i vilave është optimizuar që të garantojë shijimin e plotë të hapësirave, privatësi dhe relaks të garantuar. Cilësia e ndërtimit është fjala e fundit. Vetëm 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti ndërkombëtar dhe 2 orë nga Prishtina kompleksi është lehtësisht i aksesueshëm.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39414
Çmimi: € 450.000
Dhoma: 5
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 2

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet Vile Katershe , San Pietro 🏡 Sipërfaqja e viles 130.85 m2, 📏Siperfaqe e parceles ne perdorim 280m2 👉 Për m [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara n [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vilë tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave të kompleksit. Kati i parë është i or [me shume]
€ 400.000
Shitet Vile individuale ne rrjeshtin e 2 mbrapa vilave elitare tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizo [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat