Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Fresk

€ 500 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
270

Pershkrimi

Jepet me qira vilë 3 katëshe në Fresk.
Vila është e organizuar me sallon të madh ku përfshihet ambienti ndenjes sëbashku me të ngrënies, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Vila disponon sipërfaqe 270 m2, verandë të bollshme prej 85 m2 dhe rrethohet nga kopësht 300 m2.
Ndodhet në një zonë të qetë por lehtësisht të aksesueshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35278
Çmimi: € 500 /month
Permasa e Prones: 355,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 3.500 /muaj
Jepet me qera vile 2 kateshe, ne nje kompleks residencial ne Vishaj. Kompleksi pozicionohet ne nje zone mjaft te qe [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e pozicionuar tek 21 Dhjetori. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri, kati i 3 i [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat