Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile

€ 5.000
,
Vendos tek te preferuatrat
806

Pershkrimi

Vile Unike per Qira mes ullishteve prane qendres tregetare TEG. Vila eshte e vecante ne llojin e vet per oborrin qe e rrethon dhe per privatesine. Vila eshte e pozicionuar ne nje terren te pjerret me siperfaqe trualli 2250 m2, i cili eshte i gjelberuar me lule, trendafila dhe me shume peme frutor.
Siperfaqe e ndertimit eshte 500 m2 e organizuar ne 2 kate. Ne katin e siperm ndodhet nje ambient i madh ndenjeje me oxhak, kuzhine te vecuar e cila eshte e pajisur me dy frigorifer dhe nje kend per konsumin e shpejte te vakteve tuaja, 2 dhoma per personelin, 2 tualete. Kati i poshtem ka 3 dhoma gjumi, njera prej te cilave ka tualet brenda, garderobe, sauna, lavanteri, kantine per veren (neqoftese jeni dashamires i saj, mund ta prodhoni me rrushin e kopeshtit tuaj) dhe 2 tualete.
Vila edhe pse eshte individuale e ka te gjitha infrastruksturen e zhvilluar per te jetuar te qete dhe te sigurt. Ne te eshte montuar sistemi i alamit dhe eshte e kontraktuar nga nje prej kompanive me te sigurta ne treg, ka te instaluar sistemin e zjarrit, sistem kamerash.Duke qene se kjo vile eshte vila e pare ekologjike ne Shqiperi ka sistemin e rikuperimit te ujerave te shiut dhe kosto 0 ne perdorimin e tij per pishinen dhe ujitjen. Pishina eshte me Jacuzzi dhe e rrethuar me dru. Pjesa me e bukur e viles eshte veranda e saj, nga ku mund te shijohet pamja e mrekullueshme perreth. Ku mund te organizoni festa me miqte tuaj pa shqetesuar komshinjte. Dhe per me shume ka vend parkimi per 15 makina. Pronari i kesaj vile ka menduar dhe per miqte tuaj, duke ndertuar nje shtepi druri per te krijuar privatesine e tyre. Vila eshte kaq unike, e kompletuar, sa nje vizite prane saj e ben pershkrimin e plote.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19607
Çmimi: € 5.000
Permasa e Prones: 2 250,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 3.500 /muaj
Jepet me qera vile 2 kateshe, ne nje kompleks residencial ne Vishaj. Kompleksi pozicionohet ne nje zone mjaft te qe [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e pozicionuar tek 21 Dhjetori. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri, kati i 3 i [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat