Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Berzhite

€ 210.000
Vendos tek te preferuatrat
139

Pershkrimi

 • Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite!
 • salloni
 • ambient gatimi
 • 3 dhomat e gjumit
 • 2 tualete
 • 2 veranda
 • siperfaqe ndertimi 170 m2
 • siperfaqe trualli 500 m2
 • e investuar
 • me hipoteke
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37192
Çmimi: € 210.000
Permasa e Prones: 500,00 m2
Dhoma: 5
Tualet: 2
Energy index: 3 kWh/m²a
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat