Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Akacia Hills

€ 850.000
,
Vendos tek te preferuatrat
248

Pershkrimi

Shitet vile 4 kateshe, ne nje nga residencat me elitare ne Tirane Akacia Hills ne Mjull Bathore.
Kompleksi pozicionohet ne nje zone mjaft te qete, plot gjelberim e ajer te paster.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 920 m2 trual ku 530 m2 eshte siperfaqe ndertimi.
Organizimi: 3 sallone ku nje prej te cilave me oxhak, 1 ambient gatimi, ambienti per palester, 7 dhoma gjumi, 6 tualete, lavanderi, vend parkimi, oborri, depo, pishina, sistem ngrohje.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355696000110
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35688
Çmimi: € 850.000
Permasa e Prones: 920,00 m2
Dhoma: 18
Dhoma Gjumi: 5
Tualet: 6
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat