click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Shkoze

€ 450.000
,
Vendos tek te preferuatrat
468

Pershkrimi

Shitet Vilë në Shkozë, tek Ish-Uzina e Autotraktorëve.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër.
Vila është 3-katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 470 m2 ndërtim  dhe është e rrethuar me oborr prej 2500 m2.
Ambjenti është totalisht i investuar, me kubaturë të rregullt dhe me një organizim shumë të mire të ambjentit të brendshëm.
Ideale për banim duke qenë vetë pak minuta larg qendrës së Tiranës por edhe ofron mundësi investimi për biznes si: shkolla, kopshte etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31794
Çmimi: € 450.000
Permasa e Prones: 470,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 2.800.000
Shitet vile (VILA CHAMPAGNE) ne kompleksin Rolling Hills. Siperfaqe ekzistuese 1200 m2 Futur leje per ndryshim 1500 [me shume]
€ 250.000
Shitet vile te Kodra e Priftit Strukture 1 kateshe me oborr. Siperfaqe totale ndertimi 163 m2 ndertim dhe  300m2 tr [me shume]
€ 70.000
Shitet Truall plus leje ndertimi, Zona shume e kerkuar mundesi investimi Strukture 3 kateshe me oborr Siperfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat