Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Rruga Elbasanit

€ 810.000
,
Vendos tek te preferuatrat
720

Pershkrimi

Shitet vile pranë Rrugës së Elbasanit, përballë Ambasadës së Turqisë.
Vila është 4 katëshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 336 m2 në total ku 162 m2 janë ndërtim dhe 174 janë oborri.
Ambienti është tërësisht i rinovuar sipas modës së fundit, i pajisur bukur dhe ka një organizim shumë të mirë të ambientit të brendshëm si dhe të jashtem.
Të 4 katet kane kubaturë mjaft të rregullt dhe shpërndarje mjaft të mirë të dhomave. Organizimi i kateve: siperfaqe prej 170 m2 me verande, 12 dhoma gjumi, 4 dhoma ndenje, 4 kuzhine, 8 tualete, me dritare dhe me aspirator 10 ballkone.
Ambjenti është mjaft i investuar me sistem ngrohje-ftohje ku disponon 3 kondicioner, orientim Jug-Lindie ka gjithashtu edhe vendin e parkimit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 21712
Çmimi: € 810.000
Permasa e Prones: 336,00 m2
Dhoma: 16
Dhoma Gjumi: 12
Tualet: 8
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat