Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Qerret

€ 280.000
Vendos tek te preferuatrat
240

Pershkrimi

Shitet vilë 2-katëshe në Qerret.
Vila është dy katëshe, disponon sipërfaqe ndërtimi 160 m2 dhe sipërfaqe trualli 620 .
Kati i parë është i organizuar në sallon ndenje, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, tualeti ndërsa kati i dytë në 2 dhoma gjumi, tualet, verandë.
Vila ka punime cilësore, është e investuar me parket, mobilim bashkëkohor, sistem kondicionimi. Ka 2 vende parkimi dhe oborri është i dekoruar.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ndodhet në një nga komplekset më të qetë dhe të preferuar në zonën e Qerretit, vetëm 300 m larg detit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33156
Çmimi: € 280.000
Permasa e Prones: 620,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
pamje nga deti
oborr të rrethuar
ballkon
hapësira private

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat