Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, TEG

€ 1.200.000
,
Vendos tek te preferuatrat
316

Pershkrimi

Shitet vile ne Rezidencen Rolling Hills, TEG .
Nje vile e re me shume klas dhe cilesi te larte ndertimi, me rifinitura bashkekohore e cila ndodhet ne nje kompleks rezidencial banimi, ofron ambjente moderne dhe te rehateshme, sistem qendror ngrohje dhe ftohje, e shtruar me parket dhe e investuar deri ne detaj, mobilim bashkekohor. Vila perbehet nga salloni, korridori, ambienti ngrenies, kuzhina gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 garderoba, dy dhoma ndenjeje, 5 tualete moderne dhe cilesore, nje dhome per lavanderi,  pishina, si dhe shume ambjente te tjera ndihmese, rrethuar nga nje kopsht me lule, ambjente clodhese dhe relaksi, parkimi.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31558
Çmimi: € 1.200.000
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 360.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
€ 340.000
Shitet vilë 2 katëshe tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”. Siperfaqe ndertimi 190 m2, siperfaqe oborri 100 m2. Sallon [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat