Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, TEG

€ 3.500.000
,
Vendos tek te preferuatrat
271

Pershkrimi

Shitet vile ne Rezidencen Rolling Hills, TEG pozicion strategjik.
Nje vile e re me shume klas dhe cilesi te larte ndertimi, me rifinitura bashkekohore e cila ndodhet ne nje kompleks rezidencial banimi, ofron ambjente moderne dhe te rehateshme, sistem qendror ngrohje dhe ftohje. Vila perbehet nga salloni, korridori, ambienti ngrenies, kuzhina gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 garderoba, dy dhoma ndenjeje, 5 tualete moderne dhe cilesore, nje dhome per lavanderi,  pishina, si dhe shume ambjente te tjera ndihmese, rrethuar nga nje kopsht me lule, ambjente clodhese dhe relaksi, parkimi.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31532
Çmimi: € 3.500.000
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat