Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile

€ 1.500 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
548

Pershkrimi

Jepet me qera vilë e pozicionuar tek Komuna e Parisit.
Informacion mbi vilën: ndërtim i ri,  vile 3 kateshe, sipërfaqja e viles 140 m2 per secilin kat, orientim lindje -perendim.
Organizimi : kati i pare holli,  2 sallone ndenje ambjenti i gatimit, 6 dhoma gjumi, 5 tualete, 3 ballkone, 2 veranda, pjeserisht i mobiluar, me certifiktë pronësie .
Vila eshte e pershtatshme per banim por edhe per biznes.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31459
Çmimi: € 1.500 /muaj
Permasa e Prones: 140,00 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 6
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

Dhene me qera
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat