Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Gjiri i Lalzit

€ 250.000
Vendos tek te preferuatrat
376

Pershkrimi

Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.
E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara në dy kate dhe me 4 hyrje individuale.
Disponon sipërfaqe ndërtimi 119.33 m2 (përkatësisht 50.1 m2 kati i parë dhe 69.23 m2 kati i dytë).
Vila ka dhomën e ndenjes të bollshme në katin e parë dhe 2 dhoma gjumi me një verandë të bukur në katin e dytë.
Organizimi futuristik i vilave është optimizuar që të garantojë shijimin e plotë të hapësirave, privatësi dhe relaks të garantuar. Cilësia e ndërtimit është fjala e fundit. Vetëm 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti ndërkombëtar dhe 2 orë nga Prishtina kompleksi është lehtësisht i aksesueshëm.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33239
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 119,33 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet Vile Katershe , San Pietro 🏡 Sipërfaqja e viles 130.85 m2, 📏Siperfaqe e parceles ne perdorim 280m2 👉 Për m [me shume]
€ 450.000
Vilë individuale në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Disponon sipërfaqe ndërtimi 204 m2 (përkatësis [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vilë tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave të kompleksit. Kati i parë është i or [me shume]
€ 400.000
Shitet Vile individuale ne rrjeshtin e 2 mbrapa vilave elitare tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizo [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat