click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Liqeni i Thate

€ 1.000.000
,
Vendos tek te preferuatrat
473
I ri ne treg

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë tek Rruga Eduard Mano.
Informacion mbi Vilën: Sipërfaqja e vilës 442 m2 ndertim.
Kati -1 është garazh dhe depo. Kati i parë është i projektuar si lokal dhe eshte 125 m2. Kati i dytë është 125 m2 dhe disponon: salloni dhe ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, 3 ballkone.
Kati i tretë është 125 m2 dhe disponon: salloni dhe ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, 4 ballkone.
Kati i 4 është 67 m2 papafingo dhe disponon: salloni dhe ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, veranda.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25363
Çmimi: € 1.000.000
Permasa e Prones: 442,00 m2
Dhoma: 8
Dhoma Gjumi: 5
Tualet: 4
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat