Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Gjiri Lalzit

€ 400.000
,
Vendos tek te preferuatrat
349

Pershkrimi

Shitet Vile individuale ne rrjeshtin e 2 mbrapa vilave elitare tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro.
Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe ndertimi 317.5 m2 dhe siperfaqe trualli 584 m², fotot jan ilustruese .
Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne 4 dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.
Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31072
Çmimi: € 400.000
Permasa e Prones: 204,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250.000
Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara n [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vilë tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave të kompleksit. Kati i parë është i or [me shume]
I ri ne treg
€ 180.000
Shitet Vile 2 kateshe ne Rezidencen Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Vila disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 405.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit “Rezidenca San Pietro”. Vilat Individuale janë të vendosura në [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat