Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Sarande

,
Vendos tek te preferuatrat
692

Pershkrimi

Shitet vilë 2 katëshe tek Kep Merli, Ksamil, Sarande.
Organizimi kati perdhe: ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit, tualeti,  veranda, dhoma e gjumit, pishina, pamje panoramike në çdo cep të vilës .
Organizimi kati pare: 2 dhomat e gjumit, 2 tualete,  2 ballkone.
Kep Merli eshte një investim i rrallë në Shqipëri dhe një projekt elegant dhe shumë luksoz , është ndërtuar në  një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Sarandes
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30792
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat