Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Vlore

€ 450.000
Vendos tek te preferuatrat
399

Pershkrimi

Shitet vilë pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë.
Vila është e ndërtuar në 3 kate, mund të ndahet në apartamente. Kati i dytë i ndërtesës është i organizuar në 5 dhoma, 5 tualete dhe një koridor që bën shpërndarjen. Disponon ballkon dhe oborr të bollshëm 500m2. Secili kat ka një sipërfaqe prej 174 m2 dhe është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Mundësi shumë e mirë investimi sepse ndodhet në një zonë të qetë të rrethuar nga shumëllojshmëria e bimësisë dhe me pamje të mrekullueshme nga deti.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30780
Çmimi: € 450.000
Permasa e Prones: 174,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
pamje nga deti
oborr mbrapa
oborr të rrethuar
ballkon
hapësira private

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet vile 1-kateshe ne qytetin turistik te Orikumit, Vlore, e cila eshte e ndare ne 3 hyrje te ndryshme. 2 hyrje [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat