Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Liqeni Farkes

€ 610.000
,
Vendos tek te preferuatrat
501

Pershkrimi

Vilat ndodhen në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit të Farkës. Vilat janë 3 Katëshe, kanë një sipërfaqe totale prej 302.2 m2 ndërtim  dhe është e pozicionuar mjaft mirë pranë Liqenit. Ambjenti është totalisht i investuar, punime fantastike, me kubaturë të rregullt dhe me një organizim shumë të mire të ambjentit të brendshëm. Kati -1 ka një sipërfaqe të bollshme, aktualisht në këtë kat është dhoma e tharjes. Ambjenti në fjalë është shumë i përshtatshëm për tu bëre palestër. Kati 0 është i organizuar mjaft mirë, ka sipërfaqje të bollshme, mjaft i investuar, i pajisur me sistem kapot, sistem aspirimi dhe kondicionimi. Në katin 0 ndodhet salloni i madh me dalje në verandë.Kati i 1dhe 2 përmbajnë dhomat e gjumit. Quiet Lake është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të Dajtit, e duke pasur njëkohësisht komoditetin e të jetuarit vetëm pak kilometra larg qendrës së kryeqytetit. Është çelësi që do t´ju lejojë të ekuilibroni nevojat profesionale me ato personale, duke ju ofruar një rezidencë sipas shijeve tuaja, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. Në një vendodhje të pakrahasueshme, fare prane me Liqenin e Farkes, është krijuar një hapësirë rezidenciale e nivelit të lartë, ku vilat janë dizenjuar me qëllimin për të krijuar hapësirën më të mirë për të jetuar, komode e me stil koherent, me hapësira të bollshme ,të ndriçuara, e me materialet më të mira e bashkëkohore.Vilat disponojnë një oborr të bollshëm, të gjelbër dhe dokumentacion të rregullt hipotekor .

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30741
Çmimi: € 610.000
Permasa e Prones: 302,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250.000
Shitet vile te Kodra e Priftit Strukture 1 kateshe me oborr. Siperfaqe totale ndertimi 163 m2 ndertim dhe  300m2 tr [me shume]
€ 70.000
Shitet Truall plus leje ndertimi, Zona shume e kerkuar mundesi investimi Strukture 3 kateshe me oborr Siperfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat