Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Gjiri i Lalzit

€ 180.000
,
Vendos tek te preferuatrat
465

Pershkrimi

Shitet Vile 2 kateshe ne Rezidencen Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.
Vila disponon siperfaqe parcele , siperfaqe ndertimi 150 m2, siperfaqe verande 15 m2, 100 m larg detit.
Organizohet ne katin perdhe nga salloni, 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 1 tualet, veranda, kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkoni, parkimi, oborri.
Fasilitete te shumta si: Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh. Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera. Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t’ju asistuar nese do keni nevoje. Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.Sherbim katering per te gjitha gustot. Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja. Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.
Sherbime te shumta si: Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi. Qender mjeksore – 24 hr asistence mjekesore. Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates. Sherbim satelitor per te gjithe resortin. Lidhje interneti per te gjitha rezidencat. Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik. Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am. Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.
I menaxhuar nga nje kompani shqiptare me shume vite eksperience ne kete fushe, Resorti Perla, ne Gjirin e Lalzit, do ju mundesoje sherbime luksoze duke u kthyer ne nje nga resortet me te kerkuar ne te gjithe bregdetin Adriatik. Gjiri i Lalzit ne te cilin ndodhet resorti, eshte nje nder zonat me te frekuentuara kohet e fundit nga turiste te huaj dhe pushues vendas. Keshtuqe investimi ne kete resort eshte vecse nje investim i zgjuar.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30366
Çmimi: € 180.000
Permasa e Prones: 150,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250.000
Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara n [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vilë tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave të kompleksit. Kati i parë është i or [me shume]
€ 400.000
Shitet Vile individuale ne rrjeshtin e 2 mbrapa vilave elitare tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizo [me shume]
I ri ne treg
€ 405.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit “Rezidenca San Pietro”. Vilat Individuale janë të vendosura në [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat