Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Gjiri i Lalzit

€ 405.000
,
Vendos tek te preferuatrat
480

Pershkrimi

 • Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit “Rezidenca San Pietro”.
 • Vilat Individuale janë të vendosura në rreshtin e dytë, direkt pas vilave elitare, e cila është më e vogël në krahasim me vilën elitare, por me të njejtën privatësi
 • Vila individuale zotëron nje sipërfaqe  ndertimi në total 300 m² dhe siperfaqe trrualli 580 m2
 • Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.
 • Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29909
Çmimi: € 405.000
Permasa e Prones: 204,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250.000
Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara n [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vilë tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave të kompleksit. Kati i parë është i or [me shume]
€ 400.000
Shitet Vile individuale ne rrjeshtin e 2 mbrapa vilave elitare tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizo [me shume]
I ri ne treg
€ 180.000
Shitet Vile 2 kateshe ne Rezidencen Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Vila disponon [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat