Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Rruga Elbasanit

€ 890.000
,
Vendos tek te preferuatrat
478

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në Rrugën e Elbasanit tek Vilat Gjermane.
Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh me siperfaqe 546 m2 dhe truall me sipërfaqe 1000 m2.
Organizimi: bodrum me kapacitet 6 makina.
Kati I pare eshte I organizuar nga salloni ndenjes me oxhak, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.
Kati I dytë është I organizuar nga katër dhoma gjumi dhe dy tualete.
Kati I trete papafingo.
Vila ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim dhe është e përshtatshëm për banim ose biznes.
Çmimi Shitjes: € 890.000
Çmimi Qirase: € 2500/muaj

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28875
Çmimi: € 890.000
Dhoma: 8
Dhoma Gjumi: 6
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 70.000
Shitet Truall plus leje ndertimi, Zona shume e kerkuar mundesi investimi Strukture 3 kateshe me oborr Siperfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat