Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Sauk

€ 165.000
in
Vendos tek te preferuatrat
532

Pershkrimi

Shitet Vilë, tek Rruga e Elbasanit Sauk prane karburant Kastratit.
Informacion mbi pronën: sipërfaqja e truallit 290 m2 sipërfaqja e ndërtimit 165 m2 strukturë 2-katëshe model amerikan me dokumentacion të rregullt hipotekor, peme frutore, oborr, e investuar .
Organizimi: kati 1- ambient ndenje, ambient gatimi, 1 tualet, kati 2- salloni, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkoni.
Informacion shtese: pus i cili disponon uje te pijshem, garazhi eshte me porte me pult dhe vila eshte e rrethuar me avlli.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28302
Çmimi: € 165.000
Permasa e Prones: 290,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat