Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
804

Pershkrimi

Shitet Vile 2 kateshe ne Kombinat .
Siperfaqe ndertimi 150 m2 , ku cdo kat ka 150 m2 dhe 500 m2 toke , mundesi ndertimi edhe 3 kate shtese pasi punimet jane projektuar per 5 kate, me hipoteke.
Ambienti organizohet nga: 2 ambiente ndenjeje, 2 ambiente gatimi ku njeri eshte i organizuar se bashku me ambientin e ndenjes dhe tjetri me vete, 5 dhoma gjumi , dy tualete, 2 ballkone dhe oborri.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20742
Çmimi: € 250.000
Dhoma: 8
Dhoma Gjumi: 5
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat