click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile 3 kateshe,Gjiri i Lalezit.

820.000€
Vendos tek te preferuatrat
286

Pershkrimi

Shitet vile 3 kateshe tek kompleksi Primavera, Gjiri i Lalezit.

  • Vila ka nje siperfaqe totale prej 300 m2.
  • Eshte e perbere nga 4 dhoma gjumi dhe 5 tualete.
  • Ka nje arredim modern nga Visionnaire Home.
  • Kuzhina-Veneta Cucine.
  • Tualetet- Duravit/Hansgrohe.
  • Parketi 200 euro/m2.

Rezidencat e kompleksit, vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, gjenden mes gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Vendndodhje favorizuese me nje sere fasilitetesh duke ofruar kushte optimale per ta bere jetesen akoma me komode.

Cmimi 820.000€(i diskutueshem)

 

👉Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

📞 +355 68 651 1111

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40594
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 290.000
Vendodhja Shkoze buze rruge, location shum strategjik per banim  ose qeradhenie vetem 14min larg qendres, Siperfaqe [me shume]
€ 350.000
Vendodhja Ksmail   buze rruge, location shum strategjik per banim  ose ushtrim aktiviteti, Siperfaqe e truallit 429 [me shume]
€ 213.000
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg nga po [me shume]
€ 326.000
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat