Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Dhermi

€ 190.000
,
Vendos tek te preferuatrat
896

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 me oborr, lloji vilë small twin në Green Coast Resort, Dhermi.
Vila disponon një sipërfaqe prej 79 m2 ndertim, 7.8 m2 verandë, 107.1 m2 parcelë.
Organizimi: 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, tualeti dhe ballkoni.
Green Coast Resort, një investim i rrallë në Shqipëri dhe një projekt elegant që i shtohet Mesdheut, është ndërtuar në mënyrë strategjike në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27648
Çmimi: € 190.000
Permasa e Prones: 150,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile ne Dhermi, Palase! pamje fantastike salloni  ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete  verande ballko [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe ndertimi 20 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat